LOKALIZACJA

Lubawa | ul. Przemysłowa

Osiedle Przemysłowa to atrakcyjne miejsce z dogodną lokalizacją, blisko dużego skupiska sklepów oraz renomowanego „Nad Sandelą” Hotelu & Restauracji. Położone niedaleko centrum, oferuje wygodę i łatwy dostęp do wszelkich udogodnień, sprawiając, że mieszkańcy mogą cieszyć się pełnym komfortem miejskiego życia.


Zakończenie Inwestycji


Z przyjemnością informujemy, że inwestycja Osiedle Przemysłowa | Etap 3 została zakończona z pełnym sukcesem w roku 2019. Wszystkie mieszkania oraz miejsca parkingowe zostały sprzedane. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi inwestycjami. Tam czekają na Państwa nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące tej inwestycji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: Aktualne Inwestycje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura, gdzie nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielą dodatkowych informacji na temat naszych inwestycji. Nasz adres biura to: ul. Unii Europejskiej 3, 14-260 Lubawa. Możecie się z nami skontaktować pod numerami telefonów: 89 675 00 16 oraz 797 267 894, lub wysłać wiadomość na adres e-mail: deweloper@amak.net.pl. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.


ul. Unii Europejskiej 3

Biuro sprzedaży

deweloper@amak.net.pl

Napisz do Nas

89 675 00 16 | 789 078 801

Zadzwoń do Nas

Galeria