O Nas


O Firmie:

Od 2006 roku nasza firma z pasją i zaangażowaniem dostarcza wysokiej jakości podzespoły meblowe. Nasza długotrwała historia to nie tylko początki w branży meblarskiej, lecz także dynamiczny rozwój i poszerzanie obszarów działalności. Zachowując nasze korzenie w produkcji podzespołów meblowych, nieustannie rozwijamy się, ekspandując w różne dziedziny. Obecnie nie tylko dostarczamy innowacyjne elementy do mebli, ale również jesteśmy zaangażowani w produkcję mebli oraz w branżę budowlaną, deweloperską, projektową, a także gastronomiczno-hotelową. Nasza firma to nie tylko produkt, to kompleksowe podejście do potrzeb klienta, precyzja w wykonaniu i nieprzerwane dążenie do doskonałości. Dzięki zaufaniu naszych klientów i determinacji zespołu, jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom i kontynuować naszą ekscytującą podróż w świecie biznesu.,,Nad Sandelą” Hotel&Restauracja

Urzekający widok na rzekę, komfortowe pokoje, doskonała kuchnia i bliskość nawiązująca do tradycji dopełniona nowoczesnością to znaki rozpoznawcze Nad Sandelą Hotel & Restauracja. Wiosną 2022 roku z dumą otworzyliśmy nasze drzwi, prezentując wyjątkowy obiekt, który zachwyca od pierwszego spojrzenia. Połączenie nowoczesnej architektury z eleganckim wystrojem przyniosło niezapomniane wrażenia estetyczne.

Restaurację Nad Sandelą charakteryzuje wyjątkowa kuchnia regionalna. Opierając się na lokalnych produktach, tworzymy dania wysokiej jakości. Dodatkowo, posiadamy dwie eleganckie sale bankietowe, idealne do organizacji różnorodnych wydarzeń okolicznościowych, które cechuje profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość podawanych dań.

Nad Sandelą to nie tylko wyjątkowa restauracja, lecz także hotel, w którym komfortowe pokoje zapewniają spokojny wypoczynek. Bez względu na cel wizyty – czy to romantyczny weekend, podróż służbowa czy organizacja przyjęcia rodzinengo – Nad Sandelą Hotel & Restauracja zawsze stawia na wysoką jakość obsługi, tworząc niezapomnianą atmosferę dla naszych gości.


Dowiedz się więcej na stronie Nad Sandelą!


Deweloper

Od 2014 roku jesteśmy aktywni w dynamicznie rozwijającej się branży deweloperskiej, skupiając się na projektowaniu i budowie funkcjonalnych przestrzeni mieszkaniowych. Nasze doświadczenie obejmuje kilka pięknych inwestycji, takich jak Osiedle Jesionka, Osiedle Przemysłowa, Osiedle Nowa Sadowa i Osiedle Leśna Polana. Każda z tych lokalizacji reprezentuje nie tylko naszą zdolność do świadczenia usług na najwyższym poziomie, ale również naszą pasję do kreowania miejsc, gdzie jakość życia idzie w parze z nowoczesnością i estetyką.

Jako deweloper zobowiązany do doskonałości, dążymy do ciągłego podnoszenia standardów naszych projektów, aby zapewnić naszym klientom nie tylko dom, lecz styl życia. Naszym celem jest kontynuowanie tej fascynującej podróży, tworząc nowe, innowacyjne projekty, które będą nie tylko spełnieniem marzeń o wymarzonym mieszkaniu, ale także miejscem, w którym wspólnota i jakość życia łączą się w doskonałym harmonijnym rytuale.Aktualne Inwestycje:

Lidzbark Welski | Budynek 2
Nowa Sadowa | Etap 4
Budynki Jednorodzinne


Budownictwo i Pracownia Projektowa

Nasza firma prowadzi pełną obsługą inwestycji – od pierwszego kontaktu z Klientem – koncepcja, aż do zakończenia budowy wraz z robotami wykończeniowymi.

Wykonujemy kompleksowe dokumentacje projektowo–kosztorysowe dotyczące budownictwa usługowo-handlowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, mieszkaniowego, adaptacji budynków i wielu innych.

W ramach działań prowadzonych w szeroko pojętym procesie inwestycyjnym, zajmujemy się nie tylko projektowaniem, ale również doradztwem, specjalistycznymi ekspertyzami, przygotowaniem dokumentacji przetargowych, koordynacją realizacji i nadzorem inwestorskim. Wypracowane metody działania oraz współpraca ze specjalistami w odpowiednich dziedzinach, pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.


Posiadamy uprawnienia:


 • Do projektowania bez ograniczeń wszelkich obiektów budowlanych.
 • Do sprawowania nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji.
 • Do kontrolowania stanu technicznego obiektów.

Oferujemy:


Projektowanie:

 • Projekty od koncepcji po pełno branżowe budowlane i wykonawcze w zakresie budynków użyteczności publicznej (usługowe, handlowe, biurowe, produkcyjne, magazynowe, socjalne), budynków mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych.
 • Projekty zagospodarowania terenu.
 • Projekty aranżacji wnętrz.
 • Profesjonalne wizualizacje w formacie 3D.
 • Projekty adaptacji budynków i poddaszy.
 • Opracowania kosztorysów, przedmiarów robót i specyfikacji technicznych.

Nadzór:

 • Nadzór autorski.
 • Obsługa formalno- prawna wraz z pozyskaniem wymaganych uzgodnień i decyzji administracyjnych (w tym decyzji o warunkach zabudowy i pozwolenia na budowę, itp.).
 • Koordynacja wielobranżowa.
 • Nadzór i kontrola techniczna budów oraz robót budowlanych.

Doradztwo:

 • Bieżące doradztwo techniczne i prawne w zakresie Prawa Budowlanego.
 • Analiza funkcjonalno- techniczna oraz formalno- prawna inwestycji.
 • Analiza ekonomiczna i rozpoznanie inwestycyjne.
 • Konsultacje architektoniczne i aranżacyjne.

Opinie Techniczne:

 • Opinie techniczne i ekspertyzy konstrukcyjne.
 • Ocena stanu technicznego obiektu budowlanego.


Meblarstwo

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie to nie tylko okres intensywnej pracy, ale również czas nieustannego doskonalenia naszych procesów produkcyjnych. Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na jakość, innowacyjność i satysfakcję klienta, co pozwoliło nam zyskać zaufanie wśród partnerów biznesowych.

Nowa fabryka to dla nas znaczący krok naprzód, pozwalający na zwiększenie naszych możliwości oraz zaoferowanie klientom jeszcze lepszych rozwiązań meblowych. Dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym procesom produkcyjnym jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych wyrobów, dbając o każdy detal i zapewniając najwyższą jakość naszych produktów.