Osiedle Przemysłowa

O inwestycji

Osiedle Przemysłowa to atrakcyjne miejsce z dogodną lokalizacją, blisko dużego skupiska sklepów oraz renomowanego „Nad Sandelą” Hotelu & Restauracji. Położone niedaleko centrum, oferuje wygodę i łatwy dostęp do wszelkich udogodnień, sprawiając, że mieszkańcy mogą cieszyć się pełnym komfortem miejskiego życia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi inwestycjami. Tam czekają na Państwa nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące tej inwestycji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura, gdzie nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielą dodatkowych informacji na temat dostępnych inwestycji. 

Kontakt

ul. Unii Europejskiej 3

14-260 Lubawa

deweloper@amak.net.pl

Napisz do Nas

89 675 00 16 | 797 267 894 |
789 078 801

Zadzwoń do Nas

Plan Osiedla

16B
16C
16D

Lokalizacja

Osiedle Przemysłowa

Park Handlowy

100m

Park

300m

Szkoła Podstawowa

450m

Plac Zabaw

500m

Miejski Ośrodek Kultury

550m

Rynek

900m

Galeria

Zobacz Dostępne Inwestycje

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje i modele budynków przedstawione na stronie internetowej www.amak.net.pl mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Baner Inwestycji Masuria-Iława