Wolskiego 5

O inwestycji

Z przyjemnością informujemy, że inwestycja Stanisława Wolskiego została zakończona z pełnym sukcesem w roku 2020. Wszystkie mieszkania oraz miejsca parkingowe zostały sprzedane. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi inwestycjami. Tam czekają na Państwa nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące tej inwestycji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura, gdzie nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielą dodatkowych informacji na temat dostępnych inwestycji. 

Kontakt

ul. Unii Europejskiej 3

14-260 Lubawa

deweloper@amak.net.pl

Napisz do Nas

89 675 00 16 | 797 267 894 |
789 078 801

Zadzwoń do Nas

Plan Budynku

Wolskiego 5

Lokalizacja

Wolskiego 5

Park Handlowy

400m

Siłownia

600m

Lubawskie Centrum Aktywności Społecznej

600m

Kino

600m

Kościół

650m

Rynek

750m

Galeria

Zobacz Dostępne Inwestycje

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje i modele budynków przedstawione na stronie internetowej www.amak.net.pl mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Baner Inwestycji Masuria-Iława