Realizacje

Zbudowaliśmy:

+ 34000 m2
Inwestycji Deweloperskich
+ 58000 m2
Pozostałych Inwestycji
+ 100000 m2
Wykonaliśmy Łącznie

Lista Realizacji:

Masuria-Iława

zlokalizowana jest w malowniczo położonej Iławie przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego, otoczonej pięknymi jeziorami, lasami i terenami zielonymi. Inwestycja łączy nowoczesność z nietuzinkowym wyglądem, oferując unikalne i funkcjonalne mieszkania, z dbałością o każdy detal (...)

Zobacz więcej
Osiedle Leśna Polana

wyróżnia się jako osiedle, które nie tylko zostało stworzone z myślą o wyjątkowym wykorzystaniu otaczającej przyrody, ale również charakteryzuje się nowoczesnym designem (...)

Zobacz więcej
Osiedle Nowa Sadowa

Na Osiedlu NOWA SADOWA znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Do każdego z nich przynależeć będzie balkon i komórka lokatorska. Optymalnie zaprojektowane konfiguracje wnętrz umożliwią realizację indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców, a balkony pozwolą na stworzenie dodatkowej strefy relaksu (...)

Zobacz więcej
Osiedle ul. Sądowa

Osiedle Domów Jednorodzinnych w Lubawie przy ul. Sądowej i ul. Ks. Leona Kasyny, składa się z 22 nowoczesnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Każdy budynek został starannie zaprojektowany, z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych oraz wysokiej jakości materiałów (...)

Zobacz więcej
Lokale Użytkowe

Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, z łatwym dostępem do drogi krajowej DK15 oraz bezpośrednimi 3 zjazdami do drogi wojewódzkiej DW541. Na terenie parku handlowego znajdują się renomowane obiekty handlowe i usługowe, takie jak: Hotel & Restauracja „Nad Sandelą”, Media Expert, Jysk, Sinsay, Biedronka, a także stacja paliw „Fuel”.

Zobacz więcej
Osiedle Przemysłowa

to atrakcyjne miejsce z dogodną lokalizacją, blisko dużego skupiska sklepów oraz renomowanego „Nad Sandelą” Hotelu & Restauracji. Położone niedaleko centrum, oferuje wygodę i łatwy dostęp do wszelkich udogodnień, sprawiając, że mieszkańcy mogą cieszyć się pełnym komfortem miejskiego życia.

Zobacz więcej
Wolskiego 5

Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Stanisława Wolskiego w Lubawie to wyjątkowe miejsce, które składa się z 40 lokali mieszkalnych, z których każdy posiada swój własny balkon, tworząc kameralne i przyjazne otoczenie dla mieszkańców.

Zobacz więcej
"Nad Sandelą" Hotel&Restauracja

To kompleks usługowy, który oferuje nie tylko zakwaterowanie w komfortowych pokojach hotelowych i wykwintne doznania kulinarne w restauracji, ale także organizację imprez okolicznościowych, w tym wesel. (...)

Zobacz więcej
Budynki Przemysłowe

Oferujemy zarówno projektowanie jak i realizację nowoczesnych budynków przemysłowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze innowacyjne podejście skupia się na efektywnym wykorzystaniu przestrzeni, zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz spełnianiu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu zapewniamy kompleksową obsługę, od koncepcji po finalną realizację.

Budynki Rolnicze

Świadczymy kompleksowe usługi w projektowaniu i konstrukcji nowoczesnych budynków rolniczych, zapewniając optymalne warunki dla produkcji roślinnej i zwierzęcej. Nasze rozwiązania są dostosowane do zróżnicowanych potrzeb rolników, umożliwiając efektywne gospodarowanie ziemią i zwiększenie wydajności. Z myślą o trwałym rozwoju rolnictwa, projektujemy budynki, które spełniają najnowsze standardy ekologiczne i energetyczne.

Baner Inwestycji Masuria-Iława